MAY Sistem bir Mühendislik firmasıdır. Çekirdek kadrosu sabittir. Gücü, akademik altyapısı sağlam kurucularından; Detaylı teknik bilgisinden ve konusundaki deneyimlerinden kaynaklanır. Bilgi birikimini bünyesinde yaratır ve burada saklı tutar. Böylece her zaman çözüm üretmeye hazırdır. Firma içi yeterliliğini detaylı teknik dökümantasyonuna, dahili prosedürleşmesine ve %100 müşteri memnuniyetine inanmasına borçludur.

Kurulduğu günden günümüze kadar tamamen otomasyon içerikli projelerde yeralmıştır. Gerek içinde çözüm ortağı olarak bulunduğu, gerekse anahtar teslimi çözümü kendisinin ürettiği tüm projelerde donanım ile yazılımı optimum şekilde kullanmış, yurtdışında da takdirle karşılanan sonuçlar üretmiştir. Hizmet vermekte olduğu sektörlerde faaliyet gösterirken Türkiye'de henüz oturmamış standartları yerleştirmeye çalışmış, bunu yaparken de yurtdışında halen kullanılmakta olan standartları Türkiye'de kullanmıştır.

AMAÇ

Türkiye tabanlı, % 100 Türk Mühendisleri ile; Herhangi bir yurt dışı veya yurt içi firmanın kaynaklarına gereksinim duymadan; Kaliteli ve güvenilir çözümler geliştirmek ve bunları yurtiçi ve yurtdışında başarıyla sunmak firma tarafından birincil misyon olarak kabul edilmiştir. Titiz yaklaşımı ile özellikle HASSASİYET ve GÜVENİLİRLİK istenen projelerde çözüm üreten bir firma olmuştur. Halen de Milli Servet'in yurtdışına akmasını engellemek için iç çözümler bulmaya çalışmaktadır.MAY Sistem

ÇALIŞMA TARZI

FAALİYET ALANLARI

MAY SİSTEM MÜHENDİSLİK firması kendi branşı ile ilgili olarak, teknolojisine güvendiği DONANIM firmalarının ürünlerini Türkiye'ye getiren firmalarla ya da doğrudan yurtdışı firmalarının kendileri ile bağlantıya geçmiş ve bu firmaların ürünlerini ürün yelpazesine ekleyerek kullanmaya ve satmaya başlamıştır. Bu ürünler ile geliştirdiği SCADA paketlerini birleştirerek müşterilerine kalıcı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

DİSTRİBÜTÖRLÜKLER VE ÇÖZÜM ORTAKLARI

Çözümlerin Ortak Özellikleri

6102 sayılı Türk Ticaret Kanununa göre aktarılması zorunlu bilgiler