Ürün resmi
Helix PM800 Güç Kontrol ve İzleme Cihazı
Günümüzde işletmelerde; elektrik faturalarının azaltılması, kullanılan enerjinin iyileştirilmesi, montaj ve bakım masraflarının azaltılması, işletimin kolaylaştırılması önemli bir rol oynamaktadır. Bu amaca yönelik olarak işletme sahipleri tüm devre kesme elemanlarının durumlarının bilinmesini ve onların uzaktan kontrolünü, şebekedeki çeşitli cihazlarla haberleşme sağlanmasını ve böylece bir problem çıktığında acil müdahale yapılabilmesini bu bilgiler ışığında da tüketimin maliyet analizinin yapılmasını, ilgili departmanlarda ve üretim bantlarında tüketim masraflarının tespit edilmesini, dağıtım sisteminin elektriksel parametrelerinin (gerilim, akım, güç, vb..) ölçülmesini, personelin ve ekipmanın korunmasını istemektedir.
Schneider electric tüm tesis konfigirasyonuyla uyumlu yeni PM 800 serisi ile işletmelerdeki bu talebe cevap veriyor.
PM810, PM820 , PM850 ve PM870 96 x 96 mm tek bir ünitede bir elektrik tesisatının izlenmesi için gerekli olan tüm yüksek performanslı ölçüm imkanlarını sağlar. Geniş kolay okunur ekranı ile aynı anda üç faz ve nötrün tamamını izleyebilirsiniz. Göz kamaştırmayan ve çiziklere karşı dayanıklı ekranda kolay menü seçeneklerine sahiptir. Benzersiz beyaz arka plan aydınlatması ve büyük karakterleri sayesinde en kötü ışıklandırmalar ve görüş açısı koşullarında bile okumayı kolaylaştırır.
800 serisi tüm güç izleme cihazlarında standart olarak RS485 iletişim portu, dijital giriş, dijital çıkış, THD ölçümü ve alarm özellikleri bulunur.
PM820, PM850 ve PM870 özel dahili kayıt ve ayrı harmonik akım ve gerilim değerlerini okumayı sağlar. PM850, dalgaformu yakalama olanağı sunar. PM870 ise ek olarak gelişmiş dalgaformu yakalam ve dalgaformu bozulmasının yakalanması özelliklerine haizdir.
Ayrıca istenildiği takdirde kontrol ve alarmlar için 2 dijital çıkış, konum izleme veya darbe sayma için 6 dijital giriş, 2 analog giriş ve çıkış modülü ilave edilebilir. PM 800 serisini ekranlı veya ekransız olarak sipariş edebilmek mümkündür.
Ölçme ve izleme uygulamaları için ideal olan PM 800 serisi diğer ürünlerimiz ile entegre olabilir ve masraflarınızı kısarken sisteminizin güvenliğini de arttırır.
Daha detaylı bilgiyi pdf dökümanda bulabilirsiniz.
EASCHPM800
Broşür